Yerlim Organik

Zirai tarım ilaçlarının kötü etkilerinden, fenni gübrelerden, raf ömrünü uzatan koruyuculardan, bağımlılık yapan maddelerden ve ürün işlenirken sağlığa zararlı her türlü maddeden arındırılmış organik besin arayışında herkes en güvenilirini bulmaya çalışır. Yerlim organik tüketicilerin bu arayışına son veriyor. Yerlim organik olarak sertifikalı organik ürünleri ile gönül rahatlığıyla tüketilmeye hazır ürünler sunuyoruz.

Yerlim Organik Ürünleri

Yerlim organik olarak, emeği ve emekçiyi destekleyerek ham maddelerini yerli ürünlerden seçmeye özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin vegan ve glütensiz beslenmeyi tercih edenler için uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Yerlim Organik Ürün Çeşitleri

Beslenmesine dikkat eden sağlıklı tüketicilerimiz için hayli geniş bir ürün skalası sunuyoruz. Dalından yeni koparılmış zeytinlerle yaptığımız siyah ve yeşil zeytin ezmelerinden, tazecik meyve ve sebzelerden en sağlıklı şekilde ürettiğimiz reçellerden, domates ve biber salçasıyla birleşen baharatların muhteşem uyumu ile sofralarınızın vazgeçilmezi olacak çemene kadar kahvaltı sofralarınızı zenginleştirecek her türlü kahvaltılığı yerlim organik güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yerlim organik ile kaçamaklarınızı sağlıklı hale getirmek mümkün. Organik incir, cennet elması gibi meyve kuruları ile tatlı krizlerinizi sağlıklı bir şekilde bastırabilir, sebze cipsleri ile sağlıklı akşam atıştırmaları yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu ürünleri kullanırken vegan ve glütensiz beslenme anlayışınıza devam edebilirsiniz.

Yemekleri güzelleştiren, tat ve lezzet katanlar baharatlar, soslardır. En tazem güvencesi ile satışa sunulan yerlim organik ürünleri arasında iç rahatlığıyla kullanabileceğiniz kekiğinden nanesine, fesleğeninden biberiyesine kadar aklınıza gelebilecek her türlü baharat ve tamamen organik soslar, ekşiler bulunuyor.

Hazır çorbalar özellikle çalışan kadınların hayatını kolaylaştırır. Her şeyin organik olarak tüketilmesi gerektiğine dair inancımızla hazır çorba üretimi de yapıyoruz. Yerlim organik güvencesi ile domates, tarhana, pancar, brokoli gibi hazır çorbalara ulaşabilirsiniz.

Yerlim Organik Ürün Fiyatları

Organik ürünlerin fiyatları üretiminin zorluğu ve her aşamasında gösterilen özen sebebi ile diğer sağlıksız ürünlere kıyasen daha yüksektir. Yerlim organik olarak her kesimin sağlıklı ve organik ürünlere ulaşabilme imkanına sahip olmasını istiyoruz. Bu sebeple ürünlerimizin fiyatlarını elimizden geldiğince uygun tutmaya özen gösteriyoruz. Çünkü sağlıklı beslenmek herkesin hakkıdır.

Çerez Kullanımı