Veg& Bones Kelle Paça Çorbası (480 ml)
Veg& Bones Kelle Paça Çorbası (480 ml)

Veg& Bones Kelle Paça Çorbası (480 ml)

Marka : VEG&BONES
Fiyat : 26,50 TL(KDV Dahil)

 

Kokusu, tadı ve içerdiği yararlı maddeler sayesinde sağlığımıza olan katkısı ile bambaşka bir çorbadır Kelle Paça...Ülkemize Balkanlar ve Trakya bölgesinden giriş yapan kelle paça çorbası, yüzyıllardır afiyetle tüketilen leziz bir yemektir. 

Diğer çorbalara göre yapması pek pratik olmayan kelle paça çorbasına; yoğun iş hayatı, stresli şehir yaşamı ve boş vakit oluşturma telaşı sebepleriyle öyle her an ulaşabilmek de çok kolay değil. 

 

 

İlikli kemik suyu ile pişirilmiş birbirinden lezzetli çözümler sunan Veg&Bones markamız ile, elinizin altında hem lezzetli hem pratik bir çözüm olsun diye kelle paça çorbasını sizlerle buluşturduk.

 

İçerdiği vitaminlerle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan Kelle Paça çorbası, her an elimizin altında olabilen bir çorba olmaması sebebiyle sık tüketemediğimiz bir yemek. İşte bu noktadan hareketle; keyifle tüketebileceğiniz hem pratik hem lezzetli bir kelle paça çorbası yapmak için kolları sıvadık ve mis gibi Veg&Bones Kelle Paça Çorbası’nı beğeninize sunduk.  

Cam kavanozu açıp, tencerenize döktükten sonra kısa süre içinde ısıtıp, afiyetle yiyebileceğiniz Veg&Bones Kelle Paça Çorbası’nı sirke, sarımsak ve eritilmiş tereyağı gibi çeşitli sos ve baharatlarla çeşnilendirebilir ve lezzetinize lezzet katabilirsiniz. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı malzemesi bulunmamaktadır. Bir kavanoz çorba yaklaşık 2 kişiliktir. Afiyet Olsun!

İçindekiler: 

Ürün dana paça suyu, dil eti, paça eti, yanak eti, buğday unu, krema, karabiber, limon, sarımsak, ayçiçek yağı ile pişirilmiştir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı