Veg& Bones Domatesli İlikli Kemik Suyu 480 ml
Veg& Bones Domatesli İlikli Kemik Suyu (480 ml)

Veg& Bones Domatesli İlikli Kemik Suyu 480 ml

Marka : VEG&BONES
Fiyat : 28,50 TL(KDV Dahil)

 

 

Geçmişten günümüze, nesillerden nesillere miras kalan son derece faydalı bir gıda olan ilikli kemik suyu,  oldukça zahmetli ve uzun olan pişirilme sürecinden dolayı artık evlerde çok zor yapılmakta.  

 

Türkiye'de bir ilk! Veg&Bones ailesi olarak, geleneksel bir şifa kaynağı olan ilikli kemik suyuna domates ekledik, sebzelerle lezzetlendirilerek, kısık ateşte uzun süre pişirdik ve  hiçbir katkı malzemesi, koruyucu kullanmadan cam ambalajlarla beğeninize sunduk.

 

 

Kemik suyu; kemik ve iliğin yapısı gereği insan vücudunda kolayca çözülüp kullanılabilen doğal bir protein, aminoasit, mineral, vitamin, yağ ve enerji kaynağıdır. Kemik, ilik, taze sebze ve baharatlardan oluşan bu ‘’Altın sıvı’’ vücudumuz için gerekli olan protein, kolajen, hyaluronik asit, jelatin, yağ, glisin, prolin, alginin, fosfor, magnezyum, demir, kalsiyum, selenyum, c vitamini, glisin, glukozamin, niasin, tiamin, sodyum, potasyum, çinko, manganez ve benzeri birçok hayati elementi içerir.

 

Biz de bundan dolayı, Veteriner kontrolünden geçmiş, sertifikalı ve sağlıklı danaların ilikli kaval kemikleri ile mevsiminde toplanan domates ve taptaze sebzeleri (havuç, kereviz sapı, soğan, sarımsak, zencefil, defneyaprağı) karıştırıp, içine tane karabiber, kekik ve karanfil ekliyerek elde ettiğimiz bu pratik ve lezzetli ürünümüz Veg&Bones Domatesli İlikli Kemik Suyu'nu beğeninize sunduk.

 

 

 

Türkiye'de bir ilk! Mutfakta, elinizin altında, yemeklerinize sağlıkla ve güvenle lezzet katmak ve ilikli kemik suyunun faydalarından yararlanmak için Veg&Bones Domatesli Kemik Suyu'nu sizlerle buluşturduk. 

 

Ürünümüz, doğal malzemeler içeren özel reçetemiz ile geleneksel usüllere göre üretilmiştir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Hijyenik koşullarda üretilen ürünümüz,  sterilize edilerek cam kavanozlarda ambalajlanmıştır. Afiyet olsun! 

 

 

İçindekiler:

 

İlikli dana kaval kemiği suyu (%60), domates rendesi, havuç, soğan, sarımsak, kereviz sapı, elma sirkesi, tane karabiber, kekik, defne yaprağı, zencefil, karanfil.

Çerez Kullanımı