Veg& Bones Dökyap Yemek Harcı 290gr
Veg& Bones Dökyap Yemek Harcı (250gr)

Veg& Bones Dökyap Yemek Harcı 290gr

Marka : VEG&BONES
Fiyat : 14,50 TL(KDV Dahil)

Yemek yapmaya niyet ettiniz ama o yemeğe sos yapmak için özel lezzetler hazırlamak, çok zor geliyor ve bu sefer, yemek yapma iştahınız azalıyor. Halbuki, elinizin altında hem lezzetli hem pratik hem de içerdiği birbirinden doğal tatlar ile sağlıklı yapısından şüphe etmeyeceğiniz bir yemek harcı olsa ne güzel olurdu değil mi? 

 

Türkiye'de bir ilk! Lezzetli ve pratik lezzetlerin sağlıkla tüketildiği adres Veg&Bones, bu ihtiyaca da kayıtsız kalmadı ve ismi yıllar boyu hatırlanacak bir ürünü hayata geçirdi: Dökyap Yemek Harcı....

 

Hayatın yoğun temposunun ardından, mutfağa girip de yemek yapmak için motivasyona ihtiyacımız olan o anlarda, yemeklerinize hiç şüphe etmeden koyabileceğiniz Dökyap Yemek Harcı; kavrulmuş soğan, biber salçası, domates rendesi ve ayçiçek yağının, şifa deposu ilikli kemik suyu ile pişirerek beğeninize sunduk. 

 

Türkiye'de bir ilk! Mutfağınızda kullandığınız yemeklik temel malzemelerin herbirini birarada hazırlayıp lezzetli yemek harcı olarak pratik bir kavanozda sizlere sunuyoruz. Dökyap yemek harcının en doğal haliyle her türlü yemeğinizi lezzetli ve pratik olarak pişirebilirsiniz.  Dökyap Yemek Harcı herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermediğinden, çocuklarımızın ve büyüklerimizin yemeklerini güvenle hazırlayabilirsiniz.

 

Ürünümüz, doğal malzemeler içeren özel reçetemiz ile geleneksel usüllere göre üretilmiştir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Hijyenik koşullarda üretilen ürünümüz,  sterilize edilerek cam kavanozlarda ambalajlanmıştır. Afiyet Olsun! 

 

İçindekiler:

 

Ürün ilikli kemik suyu, biber salçası, domates rendesi,  kavrulmuş soğan, ayçiçek yağı ile pişirilmiştir.

 

Çerez Kullanımı