Lutfiye Ürünleri

 

 

Lutfiye ürünleri, Paflagonya adı verilen Anadolu'da Karadeniz kıyısında bulunan Pontus ve Bitinya bölgesinden bulunan eski alana ait ormanlardan toplanan en lezzetli ürünlerdir. Lezzetinin farklı olduğu ve bu lezzetin birçok ürün içerisinde buluştuğu bir ürün çeşididir. Eski dönemlerden beri büyüklerimiz tarafından özenle toplanan sebze ve meyveleri, günümüzde toplayarak sizlerle buluşturan Lutfiye ürünleri ile kahvaltı sofranızda her şey tam olacak.

Lutfiye Ürünleri

Lutfiye ürünleri içerisinde tüm kahvaltı ürünleri bulunmaktadır. Organik ürünler, içecekler, sirkeler, ikramlık lokumlar ve bitkiler ile aradığınız tüm organik ürünlere ulaşacaksınız. Ürün çeşitliliği, kalitesi, sağlıklı yapısıyla her evde bulunması gereken lezzetlere sahiptir. Aynı zamanda tatlı, kek ve pastalarınızda kullanarak birbirinden farklı lezzetler sunabilirsiniz.

Lutfiye Ürün Çeşitleri

Sebze ve meyvelerin tüm yemeklerinizde buluşması ile birbirinden güzel yiyecekler sunacak, sevdiklerinize karşı gönlünüz rahat olacak. Sağlıklı yaşam için organik ürünleri seçmek için şimdi bir adım atabilir ve Lutfiye ürünleri çeşitlerinden dilediğinizi sepetinize atabilirsiniz. Tüm ürünlere ulaşmak için hızlı teslimat ile alacağınız Lutfiye ürünlerini, hijyenik ambalajından açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kokusunu ambalaj kapağını açtığınız anda alacak, gözlerinizi kapatarak kendinizi Paflagonya ormanlarında hissedeceksiniz. Lutfiye ürünlerinde; organik ürün, lokum, helva, sirke, reçel, marmelat, pekmez, tahin, salça, sos, içecek, ezme, kişisel bakım ve organik ıhlamur ürünleri yer alıyor. Bu ürünleri kahvaltı sofranıza eklediğinizde enerjik bir gün geçireceksiniz. İşlenmemiş, katkısız ürünlerin vücudunuza kattığı sağlık tarif edilemez. Birçok sağlık sorununda tavsiye edilen organik ürünlerin neredeyse hepsi Lutfiye ürünlerinde mevcuttur. Geçmişten günümüze gelen doğal ürünleri sizlere sunuyor.

Lutfiye Ürün Fiyatları

Lutfiye ürünlerinin zahmetli üretim aşaması fiyatlara yansımıyor. En kaliteli ürünlerden değil, fiyat konusunda ödün veriyor. Tüm organik ürünlerde sunduğu uygun fiyatlarla sofranızdan hiçbir şey eksik olmayacak. Organik ürünlerin içerisinde yer alan soslar ve ezme çeşitleri yemeklerde ya da kahvaltıda kullanılabilir. Kişisel bakım ürünleri ile doğadan gelen güzelliği yaşayacaksınız. Misafirlerinize ikram edeceğiniz ya da hediye olarak götüreceğiniz birçok lokum çeşidi yer alıyor. Lutfiye ürünleri arasında olan bakım kremlerini kullandıkça güzelleşir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı