Lechalet

Lechalet sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi simitleri, her öğünün olmazsa olmazı ekmekleri sizlerle buluşturuyor. Ekşi mayalı simit ve ekmekleri ile farkını ortaya koyuyor. Sitemizden kolayca lezzetli ekmekler sipariş verebilirsiniz. Üstelik her biri evinize ulaşana kadar tazeliğini korumaktadır.

Lechalet Ürünleri

Lechalet ürünlerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. El değmeden pişirilen simit ve ekmekler hijyen standartlarına uygun bir şekilde üretiliyor. Bu sayede sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi de içermemiş oluyor. Farklı ekmek çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Hiçbir yerden bulamayacağınız lezzetlere sahip olabilirsiniz. Cevizli ve zeytinli ekmekler dışında baget ve kalıp formunda ekmekler de bulunmaktadır. Lechalet ekşi mayalı ekmekleri ile bilinmektedir.

Ekşi mayalı ekmekler her anlamda daha sağlıklı ve lezzetlidir. Ekşi maya hamuru yapmak için maya, laktik asit bakterileri, un ve su kullanılır. Karbonhidrat, protein, sodyum, manganez, demir ve selenyum bakımından da oldukça zengin olurlar. Ekşi mayalı ekmekler kan şekerini yükselttikleri için kişinin daha uzun süre tok kalmasını sağlar. Üstelik diğer ekmeklere nazaran kişinin sindirimini de kolaylaştırır. Ayrıca daha uzun süre tüketilebilir, çünkü küf oluşma ihtimali çok düşüktür.

Lechalet Ürün Çeşitleri

Lechalet ürün çeşitleri simit ve ekşi mayalı ekmek şeklindedir. Her yerde bulunamayan ekşi mayalı hamurlar çok daha sağlıklıdır. Genelde normal fırınlarda çok fazla satılmamaktadır. Sitemizden kolayca ekşi mayalı ekmeklere ulaşabilir, lezzetli ve uzun ömürlü ekmeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik ürünlerimiz oldukça kalitelidir, uzun ömürlü ve hijyeniktir. Paketlemesinde de zararlı ambalajlar kullanılmadığı için yol boyu taze kalmakta, nemlenmemekte ve küflenmemektedir.

Lechalet Ürün Fiyatları

Lechalet ürünlerimiz en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor. İstediğiniz çeşit ya da formdaki ekmeği seçip ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Kapıda ödeme ya da banka/kredi kartı ile havale/EFT yapma özellikli ödeme seçeneklerimiz bulunuyor. İstediğiniz ödeme seçeneğini seçebilir ve kolayca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Üstelik ürünlerimiz çok hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Lechalet ürünleri ekmek türü olduğu için fazla bekletmeden sizlere ulaştırıyoruz. Fırının sıcaklığını ve kokusunu hissetmeniz için siparişlerinizi öne çekiyoruz. İstanbul içi teslimatları sabah 09:00'da başlıyor ve aynı gün içinde evinize ulaşıyor. 

Çerez Kullanımı