Dağıtım ve Teslimat

Dağıtım bölgeleri:

Entazem sadece İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır. 

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Beylikdüzü.

İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen kargo şirketi (MNG Kargo, Aras Kargo, Yurt içi Kargo, UPS v.b.) kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir. 

 

Entazem  teslimatı zaman aralığı:
İstanbul içi siparişlerde sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 21,00 kadar tamamlıyoruz.

Kargo ile teslimat istenilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. (09:00-18:00)

Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir. 

İstanbul dışı siparişlerde bir sonraki gün siparişiniz kargoya verilmektedir. 
 

  •  
 

Teslimat Ücretleri (İstanbul)

Teslim Zamanı Teslim Saat Aralığı Minimum Sipariş Teslimat Ücreti 
Tüm Gün Teslimatı 09:00 - 21:00 40 TL  10,00 TL
       

 

 

  • Pazar günleri teslimatımız vardır
 
Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen [email protected] e-posta adresi aracılığıyla Entazem Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
 
Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.