Çekirdeksiz Üzüm 500gr (63592)

Marka : ENTAZEM
Fiyat : ₺7,00(KDV Dahil)

* Yeşil üzüm, beyin fonksiyonlarını destekleyerek sinir sistemi sağlığını korur. Bunun sonucunda yaşlanma ile ortaya çıkan Alzheimer hastalığını engellemiş olur.

* Migren ağrılarını giderir.

* Sindirim sistemini güçlendirerek hazımsızlığı giderir.

* Meme kanseri oluşumunu engeller.

* Üzüm glutein ve zeaksantin bakımından zengindir ve bu maddeler yaşlanmaya bağlı göz hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.

* Kabızlık ve basur sorunlarına hızlı bir etki gösterir.

* Antioksidan içeriği sayesinde kan değerlerini normal seviyede tutar ve kolesterolü dengeler.

Üzümün yıllardır tarımı yapılmakla birlikte birçok eski uygarlık tarafından farklı yiyecek ve içeceğin yapımında kullanılmıştır. Yeşil, siyah, kırımızı, sarı ve pembe olmak üzere birçok üzüm çeşidi vardır. Redglobe üzüm yani kırmızı üzümün vücudumuza faydaları saymakla bitmez. Sizlere dalından taptaze mis kokulu üzümü entaze şekilde sunmak için 30 saatte sunma hizmeti veriyoruz. Sağlık için her meyve gibi üzümde gerektiği kadar tüketilmelidir. Üzüm antibiyotik etkisiyle birlikte içinde kalsiyum, demir, potasyum, A1, B1, B2, C, E vitamini içerdiği için hastalıklara engel olmaktadır. Entazem olarak tarladan toplanan her meyveyi 30 saat içinde sizlere sunmak amacıyla çalışıyor ve iyi tarım üyesi olmaya devam ediyoruz. Sizlere üzümü bahçenizde dalından alma hissiyatı yaşatmak adına ekibimizle durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Üzümün faydalarına gelirsek ; Hafızayı daha güçlü kılar. Kolestrol seviyesini dengede tutmakta yardımcı olur. Kalp hastalığı riskini azaltmakla birlikte, kalp sağlığında etkilidir. Vucüdu toksinlerden uzaklaştırmaya yardımcı olur. Kabızlık, şişkinlik, böbrek ve mide rahatsızlıklarını azaltmada faydalıdır. Bu yüzden mide rahatsızlıkların da tavsiye edilir. Akciğerde ki bulunan nem seviyesini artırarak astım hastalığı azaltmada etkili olmaktadır. Üzüm içinde fruktozun bulunmasıyla birlikte bütün meyveler gibi enerji verir. Yaşlanmayı geciktirir. Saçları güçlenirmesiyle birlikte saçların dökülmesini engellemektedir. ÜZÜM metabolizmayı hızlandırır ve midenin güçlü kalmasını sağlar. Laboratuar çalışmaları, resveratrolün lenf, karaciğer, mide, meme, kolon, cilt kanseri ve lösemide tümör büyümesini yavaşlatabildiğini veya önleyebildiğini göstermiştir.