Bio Yaşam Organik Ürünleri

 

 

Bio yaşam organik ürünleri; dalından taze olarak koparılan ürünlerin birleştirilmesiyle meydana gelir. Doğal, kaliteli ve yüksek işçiliklerle üretilerek uygun fiyatlarla satışa sunulur. Bakliyattan reçele her tür kategoride olan ürünlerin temiz ve hijyenik paketlenmesiyle organik deneyimler yaşatılır. Organik ürünlerin hem sağlığa hem de vücuda binlerce yararı vardır. Katkı maddeleri ve kimyasal maddeler vücutta birikerek dışarı atılmayı zorlaştırır. Bio yaşam organik ürünleri sindirim sistemine de yardımcı olur.

Bio Yasam Organik Ürünleri

Bio yaşam organik ürünleri arasında; zeytinler, pekmezler, tahin, kuru fasulye, bulgur çeşitleri, mercimek çeşitleri, nohut, patlamış mısır, tarhana bulunur. Un çeşitleri, pirinç, yulaf ezmesi ve organik yumurta çeşitleri bulunur.

Bio Yasam Organik Ürün Çeşitleri

Bio yaşam organik çeşitlerinde farklı ürünler bulunur. Bio yaşam organik zeytin kategorisinde; yeşil çizik zeytin ve siyah zeytin ezmesi bulunur. Vitamin bakımından yüksek bir yenileme sağlar. Kolesterol dengesi oluşturarak sunulur. Organik pekmez çeşitlerinde şunlar vardır; üzüm pekmezi, dut pekmezi ve keçiboynuzu pekmezi vardır. Pekmezler; bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı koruma sağlar. Organik olarak üretilen bulgurlarda; köftelik, pilavlık, siyez bulguları bulunur. Tarlaların verimli topraklarından toplanarak öğütülüp taze bir şekilde sunulurlar. 

Düşük kalori aralığındadır. Yemeklerde hoş bir tat yaratır. Her evde olması gereken ürünlerdir. Mercimek çeşitlerinde; yeşil ve kırmızı mercimek vardır. Lif, mineral ve vitamin açısından yüksek değerlere sahip ürünlerdir. Tok tutma özelliğine sahiptirler. Kalp sağlığına destek sağlarlar. Un çeşitlerinde; tam buğday unu, siyez unu, nohut unu, yulaf unu, pirinç unu, galeta unu ve keçiboynuzu unu organik olarak bulunur. Un çeşitleri; hücre yenilemelerinde ve sidirim sistemine destekçi ürünlerdir. Spor yapanlar için de yulaf unu önemli bir paya sahiptir. Sağlıklı ve hijyenik olarak üretilip paketlenir.

Bio Yasam Organik Ürün Fiyatları

Bio yaşam organik ürünleri farklı farklı kategorilerde üretilerek sunulur. Yoğun uğraşlar ve kaliteli işçilikler ile üretilir. Uygun fiyatlandırmalar ile stoklarda bulunurlar. Organik ürünler; gramına göre farklı fiyat aralıklarında bulunabilirler. Bütçeyi zorlamadan istenilen gramlarda alınabilir. Yemeklerde lezzetli tatlar bırakır.

16,90 TL KDV Dahil
19,90 TL KDV Dahil
12,90 TL KDV Dahil
23,00 TL KDV Dahil
16,90 TL KDV Dahil
20,00 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
25,00 TL KDV Dahil
23,00 TL KDV Dahil
15,90 TL KDV Dahil
18,90 TL KDV Dahil
17,90 TL KDV Dahil
19,90 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı